Obchodní podmínky jsou platné od 1. 3. 2016

OBECNÁ USTANOVENÍ:
Právní vztahy založené uzavřením smlouvy o koupi zboží nabízeného internetovým obchodem wwwbikeone.cz se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku. Tímto prostředkem je v případě našeho internetového obchodu elektronická pošta.

CENA ZBOŽÍ:
Každé jednotlivé zboží nabízené v našem internetovém obchodě je náležitě identifikováno a popsáno názvem, který se však nemusí nutně shodovat s oficiálním názvem výrobce. U každého zboží je dále uvedena cena a jeho hlavní charakteristika. Cena zboží je uvedena v korunách českých včetně 21% DPH.

Cena za dodání není zahrnuta v ceně zboží.
Zvolte způsob platby a dopravy, překontrolujete Vaši adresu pro doručení zásilky, e-mail a telefon a nezapomeňte odsouhlasit obchodní podmínky.
Pokud vše souhlasí, potvrďte Vaši objednávku tlačítkem "Odeslat objednávku".
Na e-mailovou adresu, kterou jste zadali, Vám přijde potvrzovací zpráva s dalšími informacemi o Vašem nákupu. Pokud by nepřišel e-mail do 48h, prosím o vyrozumění na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 777623169 (pracovní dny 9-18 hod.). Vaše objednávka zřejmě nebyla zaregistrována v systému.

LHŮTA A ZPŮSOB DODÁNÍ ZBOŽÍ:
Objednané zboží zasíláme prostřednictvím České pošty nebo smluvního přepravce.
Balík je vždy pojištěn minimálně na částku odpovídají hodnotě zboží včetně nákladů na odeslání. Na dobírku zasíláme za příplatek.
Vyhrazujeme si právo upravit výši Vámi zvoleného poštovného, pokud bylo zadáno ve Vaší objednávce špatně. O změně budete vždy informováni. Děkujeme za pochopení.
Zboží prostřednictvím České pošty.


OSOBNÍ ODBĚR:
Objednané zboží je možné si osobně odebrat po předchozí domluvě v naší kamenné prodejně  na adrese Gudrichova 88, Opava 6, 74706. Osobní odběr zboží není zpoplatněn. Pokud jste zvolili jako způsob doručení "osobní odběr" vyčkejte na výzvu k vyzvednutí e-mailem.

ZASÍLÁNÍ NA SLOVENSKO:
Na Slovensko zasíláme po dohodě se zákazníkem na DOBÍRKU. PROSÍM KONTAKTUJTE NÁS PŘED OBJEDNÁVKOU.

ZÁVAZNOST OBJEDNÁVEK:
Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s obchodními podmínkami tohoto e-shopu.
Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží.
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.


VÝMĚNA ZBOŽÍ:
Zjistíte-li bezprostředně po obdržení zboží, že Vám nevyhovuje velikost zboží, rádi Vám toto vyměníme za požadovanou velikost, pokud bude na skladě.
Informujte nás prosím telefonicky:777623169 nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zásilku se zbožím (nepoužitým a v originálním obalu) zašlete na adresu: Tomáš Najser bike one, Gudrichova 88, Opava 6, 74706
Do zásilky vložte kopii faktury a napište požadovanou velikost, pokud si přejete výměnu zboží.

14-TI DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ:
Zjistíte-li bezprostředně po obdržení zboží, že Vám nevyhovuje, máte možnost jej bez udání důvodu vrátit ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zásilky.
Peníze za zboží Vám budou zaslány zpět v zákonné lhůtě (bankovním převodem nebo složenkou).

Částka, která je vrácena zákazníkovi je pouze za zakoupené zboží, nikoliv za zboží a poštovné dohromady. Při vrácení peněz složenkou na adresu (nikoliv na účet) jsou od vrácené částky odečteny poštovní poplatky dle sazebníku České pošty.

UPOZORNĚNÍ:
Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek.
Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta a zaplacena následná částka na pokrytí zasílacích nákladů (tj. nákladů spojených s odesláním na Vaši adresu) na náš účet, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů.
Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

PODMÍNKY PRO VRÁCENÍ PENĚZ:
-Zboží musí být nepoužité, nezašpiněné, nepoškozené v originálním obalu s visačkami tak, aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům.
-Zákazník musí zásilku odeslat do 14 dní po obdržení zboží, na kontaktní adresu: Tomáš Najser bike one, Gudrichova 88, Opava 6, 74706
-Ve vrácené zásilce musí být vložen originál faktury.
Vracíme Vám pouze peníze za zboží, nikoliv poštovné.
Zásilky dobírkou nebudou přijaty!
Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

REKLAMACE:
Na všechny produkty z naší nabídky je poskytována dvouletá záruční lhůta, pokud není uvedeno jinak.
Rozhodujícím dnem pro začátek záruky je datum převzetí zboží.
O uplatnění reklamace vadného zboží nás kontaktujte e-mailem na adresu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zboží, které reklamujete, je nutné vrátit společně s kopií faktury, která slouží zároveň jako záruční list, a dokladu o zaplacení.
Do zásilky přiložte Vaše písemné vyjádření obsahující popis reklamované vady.
Reklamované zboží, které nám odešlete zpět NA DOBÍRKU bohužel nepřebíráme!!!
Zásilku odešlete na adresu: Tomáš Najser bike one, Gudrichova 88, Opava 6, 74706  – možno doporučeně, ale ne na dobírku – viz. výše.
Reklamace bude považována za neoprávněnou v případě:
- že k poškození výrobku došlo při přepravě (odpovědný je v tomto případě dopravce). Reklamovat můžete u přepravce - České pošty. Reklamovat lze i balíky bez zjevného poškození, vždy do 24 hodin od převzetí balíku,
- reklamované vady vzniklé nesprávným používáním, nesprávným skladováním či běžným opotřebením,
- reklamované vady vznikly při neodborném zacházení nebo používání výrobku v jiných než uvedených podmínkách,
- že výrobek vykazuje nadměrné opotřebování,
- že poškození zboží je mechanického původu (prodření, roztržení atd.).
Reklamace jsou vyřizovány do 30 dnů od převzetí zboží prodávajícím tj. doručením na adresu Tomáš Najser bike one, Gudrichova 88, Opava 6, 74706 (osobně nebo doporučeně).
O výsledku reklamace budete písemně nebo elektronicky (e-mailem) informováni.
Pokud bude reklamace shledána oprávněnou, bude Vám odesláno opravené nebo vyměněné zboží, případně vrácené peníze.
Náklady na zaslání reklamovaného zboží PRODÁVAJICÍMU (tzn. zaslání reklamovaného zboží zpět na prodejnu k přehodnocení reklamace) HRADÍ VŽDY KUPUJÍCÍ!
Číslo našeho účtu: 189834569/0300 je veden v českých korunách.
Tento účet je určen pro zvýhodněnou platbu předem a variabilní symbol platby Vám bude zaslán e-mailem při potvrzení Vaší objednávky.
Nezapomeňte variabilní symbol uvést pro přesné určení Vaší platby. Děkujeme.

NEVYZVEDNUTÁ DOBÍRKA:
Co bude následovat po nevyzvednutí dobírky nebo po vrácení zboží až po uplynutí lhůty 14 dní od doručení?
- Obdržíte e-mail s podklady k platbě, kde uhradíte částku nejvýše do 150,-Kč (dle reálného poštovného a balného vynaloženého naší společností), která pokryje náklady na pořízení a odeslání zboží. Částka bude splatná do 7 pracovních dnů.
- Max. 3× Vás upozorníme na zaplacení nákladů spojených se zasláním zboží, po té bude vše předáno právnímu zástupci, který podnikne další první kroky.
Počítejte ovšem s navýšením částky o náklady, odměny a náhrady právníka a úřadů spojených s vymáháním pohledávek.

UPOZORNĚNÍ: Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek.
Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta a nebude zaplacena následná částka na pokrytí zasílacích nákladů (tj. nákladů spojených s odesláním na Vaši adresu) na náš účet, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů.
Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje jako je jméno a adresa zákazníka. Tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží. V žádném případě nejsou tyto udaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány ani předány třetím osobám.
Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat emailem a telefonicky obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu.
Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě.
Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do "zákaznické sekce". Platí pro registrované zákazníky.
Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat, a to tak, že zašle emailovou zprávu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky.

--------------------------------------------------------------------------------
FAKTURAČNÍ ADRESA: Tomáš Najser bike one, Gudrichova 88, Opava 6, 74706