_vyr_22639_mestske_elektrokolo_Leader_Fox_SAGA_blackshiny_red_2021.jpg_1

Elektrokolo LEADER FOX SAGA 28 červená 2022

Včetně dopravy Osobní odběr v ceně 0 Kč
Včetně dopravy Česká pošta v ceně 0 Kč
Modifikátor variant cen
Základní cena s DPH51499 Kč
Prodejní cena s DPH:51499 Kč
Sleva
Výška rámu
Skladem na dotaz
Dotaz na produkt
Výrobce: Leader Fox

Novinka pro sezónu 2021. Městské elektrokolo SAGA 2021 s hliníkovým rámem, sportovním designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a rozměrem kol 28".

Novinkou je plně integrovaná rámová baterie s výkonnými články LG s kapacitou 14Ah (504Wh). Dalším plusem je rychlo nabíječka s nabíjecím proudem 3A. Díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie. Elektrokolo je vybaveno středovým motorem Bafang M300 s nominálním výkonem 250W a max. výkonem 350W. Tento motor se může mimo jiné pochlubit vysokým kroutícím momentem, který může dosáhnout hodnoty až 80 Nm a je vybaven integrovaným snímačem otáček. Elektromotor Bafang M300 se rychle zařadil mezi zavedenými středovými pohony především díky svému kvalitnímu zpracování. Dále vyniká velmi plynulým chodem, nadprůměrným výkonem ve stoupání a tichým chodem. Systém se ovládá pomocí LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách.



Dojezd na plně nabitou baterii:
- průměrný 70 km
- maximální až 100 km

Přehledný LCD displej zobrazuje funkce:
- volbu 5 režimů asistence
- funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce)
- zobrazení aktuální, maximální a průměrné rychlosti
- ujeté kilometry: jednotlivá jízda/celková ujeta vzdálenost
- denní a noční režim (podsvícení displeje)
- ukazatel stavu nabití baterie

Příslušenství:
Nabíječka a akumulátor je součástí balení.



Dojezd elektrokola závisí na různých faktorech: hmotnost jezdce a nákladu, fyzická kondice jezdce, styl a povaha jízdy, technický stav kola, teplota, směr a síla větru, výškový profil trasy a povaha terénu (hrubý povrch, kopcovitý terén, časté rozjíždění atd. snižují dojezd).

Upozornění:
Při nesprávném řazení (používání „těžkých“ převodů při výjezdech) může docházet v extrémních podmínkách k přehřívání řídící jednotky.

Model Saga 2021 splňuje normu EU 15194/2017.

Elektrokola Leader Fox se vyvíjí a montují výhradně v České republice.



Parametry kola


Vidlice
ZOOM 188D AMS,AIR,ZDVIH 65mm, HYDRAULIC LOCK OUT
Rám
Hliníkový AL 6061
Výkon
Středový BAFANG M300,36V/250W
Výdrž baterie
SAMSUNG 36V/14Ah, Li-ion, 504Wh